www.fulloyunindir.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.fulloyunindir.com

Full Rip oyun indir l Lost l GTA IV l Devil May Cry 4 l Fifa 09 l Pes 2009 l

KapıAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Silkmind Auto Login 0.07d (bu program hiç bir yerde yok)

2 posters
YazarMesaj
kezman16
Administrator
Administrator
kezman16

Rep Gücü: :
Silkmind Auto Login 0.07d (bu program hiç bir yerde yok) Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Silkmind Auto Login 0.07d (bu program hiç bir yerde yok) Right_bar_bleue

Ruh Hali : Silkmind Auto Login 0.07d (bu program hiç bir yerde yok) 5mk8qu
İşletim Sistemi : Silkmind Auto Login 0.07d (bu program hiç bir yerde yok) Yk-xp

Silkmind Auto Login 0.07d (bu program hiç bir yerde yok) Empty
MesajKonu: Silkmind Auto Login 0.07d (bu program hiç bir yerde yok)   Silkmind Auto Login 0.07d (bu program hiç bir yerde yok) EmptyC.tesi Tem. 05, 2008 11:56 am

[glow=red,2,300]Silkmind Auto Login 0.07d (bu program hiç bir yerde yok)[/glow]

Silkmind Auto Login 0.07d (bu program hiç bir yerde yok) Adszhg6bh2

Silkmind Auto Login 0.07d (bu program hiç bir yerde yok) Ss2hc0lk1

Silkmind Auto Login 0.07d (bu program hiç bir yerde yok) Ss3sl1ul3

Silkmind Auto Login 0.07d (bu program hiç bir yerde yok) Ss6rf4bt2

Silkmind Auto Login 0.07d (bu program hiç bir yerde yok) Ss7kw2bz1

Silkmind Auto Login 0.07d (bu program hiç bir yerde yok) Ss9yz1rf9

kMind bir SRO auto login programıdır.fakat son cıkarılan bu CAPTCHA denilen oyunla bu program alt üst olmus durumda.cunku herseyi yaptıında sdce sizden CAPTCHA resmini istiyor.ama programcılar snrım bu olayı yapacaklar.botu oto başlatıyor.ve daha bi sürü güzellik.ben upload etmedim.size sitesini veriyim.en guvenli indirme yolu bu bence. http://www.silkmind.net e girip indirebilirsiniz.program ingilizcedir.fakat ben buraya Türkçe sini de koyacaım.program size ID ve Şifre soracaktır.onları yazmassanız Silkmind de sro ya yazmaz.bu da dmk oluyor ki Auto kalmamış ID soruyo diye cekinmenize gerek yok.cunku bu ID ve PASS sdce sro ya gidio oyuna girerken.isterseniz taratın ama virus bulamıcaksınızdır.umarım işinizi görür. türkçe eklentisi dosyanın içinde.
bu dosyayı Silkmind i yuklediiniz yerin içindeki Lang klasorune atın.programı calıstırdıktan sora Language den Türkçe yi seçin. yapamadıınız yer olursa sorabilirsiniz

Silkmind Auto Login 0.07d (bu program hiç bir yerde yok) 6p9uuroSilkmind Auto Login 0.07d (bu program hiç bir yerde yok) 6p9uuroSilkmind Auto Login 0.07d (bu program hiç bir yerde yok) 6p9uuro

[gizli]http://rapidshare.com/files/82168447/silkmind_0.07d_by_shphire_.rar.html

Pass: www.bakmadangecme.net[/gizli]
http://www.fuloyunindir.tr.cx
xeforapid
Co Admin
Co Admin
xeforapid

Rep Gücü: :
Silkmind Auto Login 0.07d (bu program hiç bir yerde yok) Left_bar_bleue170 / 100170 / 100Silkmind Auto Login 0.07d (bu program hiç bir yerde yok) Right_bar_bleue

Ruh Hali : Silkmind Auto Login 0.07d (bu program hiç bir yerde yok) 1562s6u
Takımım : Silkmind Auto Login 0.07d (bu program hiç bir yerde yok) Galata10re8
İşletim Sistemi : Silkmind Auto Login 0.07d (bu program hiç bir yerde yok) Yk-vista-business

Silkmind Auto Login 0.07d (bu program hiç bir yerde yok) Empty
MesajKonu: Geri: Silkmind Auto Login 0.07d (bu program hiç bir yerde yok)   Silkmind Auto Login 0.07d (bu program hiç bir yerde yok) EmptySalı Şub. 10, 2009 2:41 am

eline sağlık semih

Silkmind Auto Login 0.07d (bu program hiç bir yerde yok)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Grand Theft Auto IV ''2008'' [PAL][Xbox360]